ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی به شما بازدید کننده محترم؛ موسسه حقوقی افق پرواز کبوتر صلح/این سایت بر این باور است که در جهت نیل به اهداف می بایست به طور ویژه ای به « شایسته سالاری و تخصص گرایی» نظر داشت و به این نکته نیز معتقد است که برای بهبود امور، خرد جمعی که البته برگرفته از نظر متخصصین مجرب باشد، راه صعود را هموارتر خواهد کرد. به این منظور از تمامی حقوقدانان،وکلا،کارشناسان ،صاحبنظران ،متخصصین و فرهیختگان در تمامی رشته ها دعوت به مشارکت می نماید تا از تخصص و تجارب ارزشمندتان در معرفی «داور» یا «هیات داوری»، عضویت در «گروه مذاکره کننده»، «مشاوره» ، «قبول وکالت» و دیگر موارد حقوقی مرتبط استفاده گردد. زیرا به طور مثال چنانچه طرفین پرونده ای در خصوص مسائل مالی با یکدیگر اختلاف داشته باشند، مسلما هیات داوری ای که متشکل از حقوقدان و کارشناس حسابداری باشد، در صدور رای خود با موفقیت بسیار بیشتری روبرو خواهد بود و حتما چنین رایی به عدالت نزدیک است. لذا علاقمندان می توانند نسبت به تکمیل و پرنمودن فیلدهای ذیل اقدام نمایند.

 نکته1: مسوولیت موارد اعلامی(فیلدهای پر شده) از سوی اشخاص بر عهده ی آنها بوده و موسسه حقوقی افق پرواز کبوتر صلح/این سایت هیچگونه مسوولیتی در این راستا ندارد، لکن خواهشمند است به موارد خواسته شده با دقت پاسخ داده شود.

نکته2: موسسه حقوقی افق پرواز کبوتر صلح/این سایت در ویرایش مطالب تکمیل شده(فیلدها) و تا آن حد که به ماهیت اصلی آنها خللی وارد نشود، آزاد است(به طور مثال تصحیح اشکالات انشایی یا املایی).

نکته3: موسسه حقوقی افق پرواز کبوتر صلح/این سایت در قراردادن اطلاعات شما در سایت و همچنین ارائه ی آنها به اشخاص حقیقی و حقوقی آزاد است(بی تردید برای معرفی بهتر نیاز به این مهم وجود دارد).

نکته4: امکان مشارکت شما بازدید کننده محترم در قسمت های «همکاران»، «گروه مذاکره کننده» و «داوری» وجود دارد، که می توانید با تکمیل فیلدهای مربوط علاقمندی خود را اعلام فرمایید، لکن موسسه حقوقی افق پرواز کبوتر صلح/این سایت به دلیل تعداد متقاضیان گرامی و نظر به تخصص و تجارب آنها در درج و برداشت اصلاعات شما در هر قسمت آزاد است و مکلف نیست تا حتما درخواستها و مطالب را در سایت قرار دهد.

نکته 5: چنانچه تمایل به مشارکت در قسمت های انگلیسی سایت را دارید، حتما به زبان انگلیسی مطالب خواسته شده(فیلدها) را تکمیل فرمایید.

نکته6: پر نمودن موارد خواسته شده (فیلدها) به معنی آن است که در موردی که نیاز به بهره گیری از توانمندیهای شما بازدید کننده محترم باشد، در آتی قرارداد منعقد خواهد شد و تکمیل مطالب خواسته شده(فیلدها) برای موسسه حقوقی افق پرواز کبوتر صلح/این سایت هیچگونه تعهد، مسوولیت ویا رابطه ی استخدامی ایجاد نمی کند.

   
 
     
  نوع عضویت را تعیین فرمائید:        
       
       
    جهت عضویت در قسمت انگلیسی سایت اینجا را کلیک کنید.